От 9-ти до 12-ти май 2019 в град Добрич се проведоха финалите на Републиканското първенство по волейбол за юноши във възрастовата група 11.-12. клас.  Участваха десет ученически тима, които бяха разделени в две групи по пет.

Отборът на АЕГ „Гео Милев“ попадна в по-силната група със състезателите от  Дупница, Добрич, Исперих и Монтана. Всеки тим изигра по четири срещи. Първият мач на нашите момчета беше с отбора от Исперих. След като поведоха с 2:0 и показаха добра игра, волейболистите ни загубиха с 2:3. Вторият сблъсък (с Монтана) приключи с победа за нас с 3:1. След загуба от фаворитите – отборите на Дупница и на Добрич – нашите играха за 7-мо и 8-мо място. В събота спечелиха срещата с Пловдив с 3:1 и заеха седмо място.

Благодарим ви, момчета! Макар и да бяхте по-малки във възрастовата група, вие се представихте достойно, като се класирахте седми в България! Пожелаваме ви догодина да сте сред първите отбори на финала на Републиканското първенство!